İNŞAAT

               Gürbüz Mühendislik olarak geçmişe bağlı bir kuruluş olarak elbette orijinal semt dokusuna zarar vermeden onu koruyoruz, değerlerimizin geleceğe taşınmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Semtin özelliklerini koruyarak bulunduğumuz bölgeyi çevre dokusuna uyumlu, dayanıklı, şık, prestijli yapılarla güzelleştiriyoruz. Özel tasarımlı binalarla çevrenin korunup güzelleştirilmesine katkıda bulunduğumuza inanıyoruz. Yaptığımız işlerin şık olmanın yanı sıra, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile takdir topluyor.

Deneyimlerimiz

               Deneyimlerimiz başarıyı getiriyor. İnşaat ve Çelik Konstrüksiyon sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimin getirdiği uzmanlıkla, daima sizlere daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

               Projelerimizi üretirken, projenin bulunduğu bölgenin yapısına, semtin dokusuna, proje sahiplerinin isteklerine, zevklerine uygun çözümler sunuyoruz.

Kalite Anlayışımız

               Yaptığımız projelerin, temelinden çatısına, iç tasarımından dış cephesine kadar standartların üzerinde özel malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Kendi alanında kalitesini kanıtlamış markalarla işbirliği yapıyoruz. Sunduğumuz garanti ile müşterilerimizin her türlü sorununa çözüm üretiyoruz.

Faaliyet alanları

               Gürbüz’ün ana faaliyet alanları; konutlar, iş merkezleri, fabrikalar, okullar, endüstriyel tesisler, villalar, çelik yapılar, enerji santralleri, alt yapı ve çevre düzenleme işleri olarak tanımlanabilir.

               Gürbüz Mühendislik, projelerin hayata geçirilmesi aşamasında zamanı, teknolojiyi, teknik bilgisini ve ekipmanları en doğru biçimde kullanarak, her daim modern ve çağın gerektirdiği, güvenli, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştiren uygulamaların ortaya konmasında öncü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

               Gürbüz Mühendislik, taşıdığı sosyal sorumluluk ilkelerinin başında çevreyi gelecek nesillere koruyarak aktarmak bulunmaktadır. Ayrıca insan gelişiminin en önemli evresi olan eğitim ve bilimselliğe katkı sağlamayı da amaç edinmiştir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Anahtar Teslim Projeler

Bazı projeler vardır ki, başından sonuna kadar sizi en az sizin kadar düşünecek ve projeyi sahiplenecek danışmanlara ihtiyaç duyarsınız. Bu çözüm ortaklarının ne istediğinizi tam olarak anlamalarını ve uygulamalarını beklersiniz, bir başka deyişle içinizin rahat etmesini istersiniz.İç Mimari Projeler

İç mimari projelerin tümünü bir “yaşam alanı” olarak tasarlar, her mekâna bu anlayışla yaklaşırız. Tasarımın en başından en sonuna kadar müşterinin memnuniyetini sağlamak ve bir bütün olarak hizmet vermenin oluşan mekânın doğru tasarlanmasındaki en önemli kilit nokta olduğunu biliriz. Mekânların ve kullanıcıların birbirleri ile olan ilişkisini, ihtiyaç programını, oluşturmak istediğiniz algı ve en önemlisi sizin kimliğinize birebir örtüşen bir tasarımı ortaya koyarak yeni yaşam alanınızı tasarlarız.

Proje, Tasarım ve Uygulama

Fonksiyonların doğru çözümüne olanak sağlayacak şekilde estetik değerleri baz alarak mekanın gerektirdiği tarzın ışığında dinamik, verimli, özgün ve fonksiyonel tasarımlar oluşturup amacına uygun konseptler geliştirir. Oluşturduğu projeyi ve kullanılacak malzemeleri müşteriye sunar. Projenin aplikasyonunu ve gerekli koordinasyon işlemlerini gerçekleştirir. Gerek kendi bünyesindeki ekibi ile gerekse dışarıdan destek veren taşeronlarla projelerin ustalıkla uygulanmasını sağlar.

Mimari Projeler

Mimari Tasarım yeri geldiğinde bir mobilya veya bir yapı Projesi tasarlamak olurken, yeri geldiğinde sokakta kaldırımlarda yer alan bitkilerin ağaçların düzenini, yapısını, şeklini tasarlamak olabilir. Mimari Tasarım çok geniş bir yelpazesi bulunan alandır. Bina tasarımı bunlara kıyasla daha özneldir. Sadece belirli bir bina tasarım sürecine girer ve sonuç olarak inşa edilir.. Mimarlık Dergisi bir çok projelerimize yer vermiştir.