Hakkımızda

               Gürbüz Mühendislik, 1987 yılında Yakup GÜRBÜZ ve Yusuf GÜRBÜZ kardeşlerin girişimi ile müteahhitlik firması olarak İstanbul’da faaliyetine başlamış bir aile şirketidir. Firmamız inşaat sektöründe hızla büyürken ve başarılı projelere imza atarken 1990’lı yılların başında zamanın ihtiyaçlarını önceden görerek çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli gelişen ülkemizde süreci takip ederek daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; günümüz teknolojisini kullanarak müşteri taleplerini her zaman en yenilikçi fikirleri, yönetim kadrolarının bilgi birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarının yürüttüğü başarılı ve ileri görüşlü stratejilerin sonucunda en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi kendine ilke edinmiştir.

               Firmamız İstanbul Pendik’te en son teknoloji imkânlarını kullanarak kalite standartlarına uygun 5.000 m2 alan üzerine kurulmuş üretim tesisinde geçmiş tecrübesi ve yenilikçi fikirleri ile faaliyetine devam etmektedir.

                Firmamızın kurulduğu yıldan itibaren; inşaat, çelik konstrüksiyon, basınçlı hava ve buhar tesisleri, gıda sektöründe ikame makine ve tesis üretimleri, su ıslahı, seramik, granit ve mermer sektörü, özel amaçlı makine imalatları, tesisat uygulamaları ve sanayi tesislerinde demontaj, montaj ve nakil işlerinde birçok projeye imza atmıştır.

               Firmamız faaliyeti boyunca müşteriye hizmeti; ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunarak; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan bir firma olmak ve bir sonraki, işini daha da kaliteli yapma vizyonu ile birçok sektöre hizmet vermiştir.

               Gürbüz Mühendislik, olarak tecrübeli yönetim kadrosu ve kalifiyeli çalışanları ile kaliteden taviz vermeden, güvenli ve özverili çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendimize hedef olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

          İnşaat ve Çelik sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmektir.

Vizyonumuz

          Müşteriye hizmeti; ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunarak; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan bir firma olmak. Bir sonraki, işini daha da kaliteli yapmaktır.

Kalite Anlayışımız

          İnşaat ve Çelik sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmektir.